ul. Nowy Świat 58A, Warszawa
tel. 22 826 45 02 // 22 826 23 10

O Alfa-Lek

Strona główna » O Alfa-Lek

Mamy pełną świadomość, że dla współczesnego człowieka, zdrowie i pełna aktywność są niezbędne do uzyskania tego wszystkiego, co oferuje nam otaczający świat. Spełnienie zawodowe, szczęście rodzinne, radość podróżowania, to wszystko jest w zasięgu ręki, każdego z nas.

Centrum Medyczne Alfa-Lek

Jedynie czasami brakuje sił, aby po to sięgnąć i właśnie w takich sytuacjach, służymy naszą pomocą. Oferujemy Państwu, najwyższej jakości, ambulatoryjne usługi medyczne i stomatologiczne, pełny zakres badań diagnostycznych, laboratoryjnych oraz wizyty domowe lekarzy specjalistów.

W skład naszego zespołu wchodzą wybitni lekarze specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i dorobkiem naukowym.

W chwili obecnej w Centrum Medycznym Warszawa „ALFA-LEK” pracuje 180 lekarzy, w tym 28 profesorów. Dysponujemy nowoczesną, doskonale wyposażoną salą operacyjną oraz sprzętem diagnostycznym najwyższej klasy. Do Państwa dyspozycji oddajemy 42 przestronne gabinety lekarskie w tym 5 nowoczesnych stanowisk stomatologicznych.

Dzięki naszej wszechstronności z pomocą wysoko wykwalifikowanych lekarzy prawie wszystkich specjalności, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową, ambulatoryjną , opiekę medyczną, przez 6 dni w tygodniu od godziny 07:00 do 20:00 a w soboty od 08:00 do 16:00.

Zaletą Centrum Medycznego „ALFA-LEK” jest dogodna lokalizacja, w samym centrum Warszawy. Wszystkie konsultacje lekarzy specjalistów odbywają się w jednym miejscu, tak aby pacjent nie był narażony na odsyłanie od placówki do placówki.

Terminy badań i konsultacji lekarskich staramy się dopasować do Państwa możliwości czasowych, aby nikt nie tracił zdrowia w kolejkach pod gabinetem.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Centrum Medycznego „ALFA-LEK” oraz korzystania z naszych usług.